Porozmawiajmy z rodzicami… online

Porozmawiajmy z rodzicami… online

NR 2 (2) 2016

Komunikacja nauczyciela z rodzicami przebiega chyba najintensywniej na samym początku edukacji dzieci. Potrzeba przekazywania dorosłym bieżących informacji o działaniach planowanych w klasie pojawia się niemal codziennie. Jako mama wychowująca trójkę szkolnych dzieci, doświadczam tej intensywności na 300%.


Dotychczas najczęstszą formą kontaktu nauczycieli w szkole, do której chodzą moje dzieci, były wiadomości e-mail. Muszę przyznać, że czasami sporym wyzwaniem dla mnie było odczytanie na czas wszystkich wieczornych maili, skoordynowanie ich z treścią poprzednich wiadomości i od rana odpowiednie wyposażenie dzieci na kolejny dzień wydarzeń. Dlatego też chętnie podzielę się komunikacyjną innowacją wprowadzoną przez naszych nauczycieli przy okazji czerwcowych wyjazdów dzieci na zielone szkoły.

[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.

CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ

 Strona 37 Strona 38

PODOBNE ARTYKUŁY

 • Stawiamy pierwsze matematyczne kroki

  Małe dzieci mają w sobie naturalną ciekawość i chęć poznawania świata – także świata matematyki. Warto ten zapał pielęgnować i rozwijać umiejętności matematyczne, dostarczając maluchom kreatywnych zabaw, w których przemycimy elementy liczenia. W ten sposób rozwiązywanie zadań stanie się atrakcyjne oraz dostarczy dzieciom niezapomnianych wrażeń.

 • Jak zdobyć dodatkowe fundusze na edukację ekologiczną?

  W naszych głowach często drzemie mnóstwo dobrych pomysłów, które mogłyby zmienić świat. Nierzadko jednak problemy zaczynają się już podczas pierwszej próby wprowadzenia ich w życie. Nie jest też tajemnicą, że najczęstsza przyczyna porzucania idei, to brak wystarczających funduszy na jej realizację. Tak nie musi być, naprawdę!

WYDAWCA

Tworzymy magazyny, publikacje oraz serwisy wspierające codzienną pracę specjalistów z różnych grup zawodowych. Chcemy przede wszystkim:

 • inspirować naszych Klientów do nieszablonowych rozwiązań,
 • dostarczać praktycznych podpowiedzi do skomplikowanych zagadnień,
 • wspierać w zawodowym rozwoju,
 • pomagać, uprzyjemniać codzienność i towarzyszyć w bieżącej pracy.

KONTAKT

618471134

biuro@semantika.pl

www.semantika.pl

ul. Żuławska 10, 60-412 Poznań
KRS: 0000470869, Sąd Rejonowy w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy KRS
NIP: 7773232650, REGON: 302483298

ZADAJ PYTANIE